poniedziałek, 2 maja 2011

Dziś jest początek pisania na razie jestem jedna ale szukam kogoś do pomocy.Ten blog nie będzie o kodach, nowościach, czy takich rzeczy, bo wiem że się nie przebije przez stardoll.ocom lub
stardoll-i-my... Tu będziecie mogli ogłosić siebie lub swoje sprzedaże... Możecie też coś kupić ode mime typu obrazek na główną stronę bloga.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz